39,00 29,99

Prekyboje:
Taip
Kodas:
113345

Variantai

Aprašymas

Kvepuojantis liemens formavimo korsetas 

Idealiai tiks kiekvienai moteriai siekiančiai pradėti waist training'o programą. Šis korsetas palaipsniui,  padės sumažinti liemens apimtis ir paryškinti moterišką suluetą.Puikiai tinkantis nešioti po kasdieniniais rūbais, nes yra nepastebimas. Šis korsetas yra švelnesnio poveikio, ne toks agresyvus kaip kiti Skinnybee korsetai, jo sudėtyje nėra latekso, todėl su šiuo korsetu mažiau prakaituosite.Kvepuojantis Skinnybee korsetas švelniau suspaudžia pilvo sritį, todėl yra itin patogus nešioti kasdien.

Veikimas:

Dėvint korsetą strangrinami pilvo srities raumenys, ištiesinama laikysena. Užsidėjus korsetą akimirksniu aktyvinama medžiagų apykaita, padidėja terminis ląstelių aktyvumas todėl greičiau šalinami organizme esantys toksinai bei nereikalingos medžiagos.

Korsete esančios skylutės užtikrins greitą prakaito pasišalinimą. Korsetas puikiai tinka tiek dirbančioms sėdimą darbą, tiek daug judančioms moterims, taip pat tai idealus treniruočių ar aktyvaus laisvalaikio kompanionas.

Skinnybee korsetas itin patogus ir visiškai nevaržantis judesių, todėl gali būti nešiojamas bet kuriuo paros metu. .Korsetas stabilizuoja nugarą, neleižia kuprintis, išlaiko tiesią laikyseną, bei įtemptus pilvo giliuosius raumenis.

Pradedant liemens formavimo programą  su šiuo Skinnybee korsetu rekomenduojame nešioti po 3-4  valandas per dieną, poto nešiojimo laiką palaipsniui ilginkite.

Nauda:

Akimirsniu sumažina liemenį keliais centimetrais, (nešiojant reguliai apymtys gali sumažėti iki keliolikos centimetrų)
Išlaiko taisyklingą laikyseną, neleidžia kūprintis
Aktyvina kūno šiluminius procesus
Skatina toksinų bei nereikalingų medžiagų išsiskyrimą iš organizmo

Sudėtis:  

Spandex, medvilnė, polisteris, akrilas.

Atsiliepimų - (6)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Susisiekite su mumis

+37068684241
info@skinnybee.lt

Facebook